standaard

Vanaf 19 mei gaan we weer open!

We kunnen jullie eindelijk weer ontvangen, en natuurlijk houden we ons aan de richtlijnen. Om alles goed en veilig voor je te organiseren gaan we met een reserveringsysteem werken. Download allereerst de Sportivity app in de play/app store op je telefoon.

Vrijdag 14 mei ontvangt iedereen een mail met de link om je persoonlijke app te activeren. Geen link ontvangen? Vraag dan bij de receptie van je club de link aan. Je mailadres is je gebruikersnaam, je hoeft alleen maar een wachtwoord aan te maken en je kunt je sportmoment reserveren. Je kunt maximaal 3 momenten per week en tot maximaal 7 dagen vooruit reserveren. Zo heeft iedereen de mogelijkheid weer te kunnen sporten.

 • Kom niet eerder dan 5 min voor aanvang van je sportmoment;
 • Registreer je zoals gewoonlijk eerst bij binnenkomst;
 • Bij verhindering je sportmoment tijdig annuleren via de app;Kom in sportkleding;
 • Desinfecteer bij aankomst/vertrek je handen;
 • Handdoek verplicht;
 • Tijdens het sporten maak je ieder toestel schoon na gebruik;
 • Draag bij bewegen door de club zoveel mogelijk je mondkapje, tijdens je sportmoment mag deze af;
 • De koffiecorner is weer geopend;

Wij wensen je veel sportplezier!

Voor contact bel met onze club of stuur een email naar ledenadministratie@corpusmilonclubs.nl

Corpus Milon Borne (074 - 8529100) | Corpus Milon Hengelo (074 - 3574640) | Corpus Milon Wierden (0546- 332600) | Corpus Milon Rijssen (0548 -740 010) Corpus Milon Nijverdal (0548 - 859330) | Corpus Milon Haaksbergen (053-4789334) |  Corpus Milon Tubbergen (0546-740010)

40% korting via bedrijfsfitness

Corpus Milon Clubs is aangesloten bij het Nationaal Bedrijfsfitness Plan....

Lees meer
Meer nieuws

40% korting via bedrijfsfitness

Corpus Milon Clubs is aangesloten bij het Nationaal Bedrijfsfitness Plan....

Lees meer
Meer nieuws
 • VERSCHIL REGULIERE SPORTSCHOOL

  VERSCHIL REGULIERE SPORTSCHOOL

  Wat is het verschil met een reguliere sportschool?

  Lees meer
 • DE AFSLANK CHALLENGE

  DE AFSLANK CHALLENGE

  Hoeveel kg val jij af? Word je eigen voedingscoach! (in 6 weken)

  Lees meer
 • DE MILON CIRKEL

  DE MILON CIRKEL

  Wil je niet urenlang in een volle sportschool spenderen? Maar wel fit, sterk, beweeglijk, gezond en slank zijn?

  Lees meer